Рівняння 2(2 - x) = х – 2 має розв'язків:а) безліч; б) не має жодного; в) один; г) два?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иганов Борис.

Відповідь:

в

Пояснення:

4-2x=x-2

-2x-x=-2-4

-3x=-6

x=2 - один розв'язок