Ціна компьютера становить 3000грн яка буде ціна компьютера якщо спочатку її знизили на 10% а потім

підвищили на 20% ​

Ответы на вопрос

Отвечает Истомин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение

3000/100*10=300

3000-300=2700

2700/100*20=540

2700+540=3240