За тиждень в спортивному магазині було продано 14 пар лиж за ціною 4721 грн. за пару. Щоб збільшити

оборот, ціну знизили на 350 грн. і за наступний тиждень було продано на 14 пар більше. Відомо, що товар був закуплений за ціною 3710 грн. за пару.

Ответы на вопрос

Отвечает Алтымышев Жоомарт.

Ответ:

1) 14*4721=66094 (грн заплатили за 14 пар в перший тиждень)

2)4721-350=4371 ( за одну пару на наступний тиждень)

3) (14+14)*4371=122388 (грн заплатили за лижи на наступний тиждень)

Пошаговое объяснение:

Яке питання?