Цілі числа a,b,cid задовольнять умоrу а×b=2×c×d, яке з наведених у відповідях чисел ие може бути

значення виразу a×b×c×d?A:50Б: 100B:200Г:450Д:800​

Ответы на вопрос

Отвечает Sulyma Vika.

Ответ:

Б

Пошаговое объяснение:

50 = 5(cf)× 10(ab) 10 = 2×5

200 = 10(cd)× 20(ab) 20 = 2×10

450 = 15(cd)× 30(ab) 30 = 2×15

800 = 20(cd)× 40(ab) 40 = 2×20