Помогите пожалуйста Човен плив за течією 3 години ,а проти течі 2 години.Власна швідкість

човна3,8км/год,а швшдкість течіі 2 км/год.Який шлях пройшов човен за весь час

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Антон.

                                                Розв'язання

1) 3,8×3= 1,14 (км)

2) 2×2=4 (км)

3) 3+2=5(год)