СРОЧНО помогите! Даю 75 балів Сума першого і третього членів арифметичної прогресії а1 + а2 = 9

1/3,а а1 - а2 = 2/3. Знайти четвертий член і номер члена, який дорівнює -6.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильюхина Анна.

Ответ:

{a1+a3=9 1/3

{a1-a2= 2/3

a3=a1+2d

{a1+a1+2d=9 1/3

=>

a1-a1-2d=2/3

2a1+2d=9 1/3

-2d= 2/3

d=-1/3

2a1-2/3= 9 1/3

2a1=10

a1=5

a4=5+3d

a4=4

-6=5-1/3x

-1/3x=-11

x=33, то а34=-6

Благодаря тебе решила это