Катер подолав відстань між двома портами за 3 год, а пароплав – за 5год. Знайдіть швидкість обох

суден, якщо швидкість катера на 16 км/год більша, ніж швидкість пароплава. ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Адилева Владлена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость парохода, км/ч.

3(x+16)=5x

5x-3x=48

x=48/2=24 км/ч - скорость парохода.

24+16=40 км/ч - скорость катера.