Визнач коефіцієнт і степінь даного одно члена a3ba4b


Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Сергей.

a3ba4b = 3·4·a·a·b·b = 12a²b²

коефіцієнт — 12

степінь — 2+2 = 4

Відповідь: коефіцієнт — 12, степінь — 4.