Знайдіть число, якщо відомо, що 30% його дорівнює 180


Ответы на вопрос

Отвечает Олина Инга.

Ответ:

Нам відомо, що 30 відсотків це 180, необхідно знайти невідоме число, складаємо пропорцію і вирішуємо:

30%-180     x=\frac{30*100}{180}=16,6

x-  100

Отвечает Кимран Ернур.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

Итак нам известно, что 30% = 180. Значит 100% = Х. Тогда:

Х = 180*100\30=600