За один рейс човняр перевозить через річку 8 людей скільки людей перевезуть за 5 рейсів 3 човнярі


Ответы на вопрос

Отвечает Дорожко Эрвин.

Ответ:

1)8*5=40(л.)-один човняр за 5 рейсів

2)40*3=120(л.)

Відповідь:120 людей

Отвечает Топская Алина.

Ответ:

120 людей

Пошаговое объяснение:

8 людей множимо на 5 рейсів = 40 людей

40 людей множимо на 3 човнарів = 120 людей  

Відповідь: 120 людей