Човен пройшов певну відстань за течією річки за 2,5год,а на зворотній шлях витратив 6,25год.Знайти

швидкість руху човна в стоячій воді (власну швидкість човна),якщо швидкість течії річки 1,8км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Примакова Анастасия.

Ответ:

4,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

2,5(x+1,8)=6,25(x-1,8)     |×100/125

2(x+1,8)=5(x-1,8)

2x+3,6=5x-9

5x-2x=9+3,6

x=12,6÷3=4,2 км/ч