Човен пройшов певну відстань за течією річки за 2,5год,а на зворотній шлях витратив 6,25год.Знайти

швидкість руху човна в стоячій воді (власну швидкість човна),якщо швидкість течії річки 1,8км/го

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнашева Розалина.

Ответ:

4,2 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість човна-х, за а течією- х + 1,8, проти- х-1,8. Відстань за течією та проти- однакова. Складемо рівняння:

2,5*(х+1,8)= 6,25*(х-1,8)

2,5х + 4,5= 6,25х-11,25

2,5х-6,25х=-11,25-4,5

-3,75х=-15,75

Х= -15,75:-3,75

Х=4,2 км/год- власна швидкість човна