Знайди число, якщо 3\13 його дорівнюють 30.


Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - все число

30 - 3\13

х - 1

х=(30*1):3\13=30*13\3=130