-4a+5c-11c-20a=(-4-20)a+(5-11)c=


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Ответ:

-24а-6с=-6(4а-с)

Отвечает Ганеев Булат.

Відповідь:

с=1, а∈R

Покрокове пояснення:

-4a+5c-11c-20a=(-4-20)a+(5-11)c=

зведіть подібні доданки

-c-20a=(-4-20)a+(5-11)c

-24а-6с=(-4-20)a+(5-11)c

обчисліть різницю

-24а-6с=-24а+(5-11)

-24а-6с=-24а+(-6)

якщо перед дужками стоїть знак +, вираз не змінюється

-24а-6с=-24а-6

скоротіть однакові члени в обох частинах рівняння

-6с=-6

розділіть обидві частини рівняння на -6

с=1

остаточна відповідь для с:

с=1, а∈R