Добуток двох чисел дорівнює 4,5 Один із множників помножили на 3,7 а другий на 4,6 Знайди новий

Добуток

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Катя.

Ответ:

76,59

Пошаговое объяснение:

Нехай спочатку були числа х та у. ху=4,5

Треба знайти 3,7х·4,6у. Тобто (3,7×4,6)×(ху)=17,02ху. За умовою, ху=4,5. Отже, 17,02ху=17,02×4,5=76,59