Дано координати трьох вершин прямокутника KLMN K(-5,2) L(3,2) N(-5,-2).1)Накресьліть цей

прямокутн2)Знайдіть координати вершини M 3)знайдіть точки перетену діагоналей прямокутника 4)Знайдіть периметр і площу цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пайкова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Точки перетину діагоналей (-1;0)

М(3;-2)

КN=4

NM=8

Периметр=2*4+2*8=8+16=24 Ед.

Площа=4*8=32 ед²