При якому значені аргументу значен функції y=-1,5x+4 =-2 А4 Б-4 В2 Г-2


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Таня.

Ответ:

y = -1,5 x + 4 = - 2

-1,5 x + 4 = -2

x = (-2 - 4) / -1,5

x = -6/-1,5 = 4

A

Пошаговое объяснение:

я хачу питсы

Отвечает Пандитов Никита.

Відповідь:

А 4

Покрокове пояснення:

y=-1,5x+4 =-2

Аргумент - це значення х

Функія  - це значення у= - 2

А) х=4      y= - 1,5x+4= - 1,5*4+4= - 6+4= -2

Б) х= - 4      y= - 1,5x+4= - 1,5*(-4)+4=  6+4= 10

В) х=2      y= - 1,5x+4= - 1,5*2+4= - 3+4= 1

Г) х= - 2      y= - 1,5x+4= - 1,5*(-2)+4= 3+4= 7