велосипедист проїхав 24 км зі швидкістю 12 км/год і 8 км зі швидкістю 4км/ год . знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста. СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Меркитская Диляра.

Ответ:

8,4 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) Общий путь  

24 + 18 = 42 км

2) Общее время  

24 : 8 + 18 : 9 = 3 + 2 = 5 ч

3) Средняя скорость  

42 : 5 = 8,4 км/ч