Добуток m і n дорівнює 70.коли до множника m додали 2 й знову виконали множження, то добуток

збільшився на 28. Знайдіть числа m і n

Ответы на вопрос

Отвечает Кострова Ксения.

Ответ:

n=14, m=5

Пошаговое объяснение:

m*n=70

(m+2)*n=70+28

n=70/m

mn+2n=98

70+2n=98

2n=28

n=14

m=5

Отвечает Шумайлов Кирилл.

Ответ: 5 и 14

Пошаговое объяснение:

\left \{ {{m*n=70} \atop {(m+2)*n=70+28}} \right. \\\left \{ {{m*n=70} \atop {m*n+2n=98}} \right. \\2n=98-70\\2n=28\\n=14.\\m=\frac{70}{n}=\frac{70}{14}=5.