Добуток двох чисел m і n дорівнює 63. Коли до множника m додали 3 й знову виконали множення, то

добуток збільшився на 63. Знайди числа m і n.

Ответы на вопрос

Отвечает Грифонов Алексей.

Ответ:12*9*7=12*63= 756

Пошаговое объяснение: