Гра «Задача-хвилинка» (письмово): запишіть розв'язок і відповідь до задачі Чотири моркви мають

масу: 79 г; 40 г; 81 г; 20 г. Знайдіть середню масу морквы

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Наталья.

Ответ:

55

Пошаговое объяснение:

Найдем массу всех морковок: 79+40+81+20=220

Найдем среднюю массу: 220÷4=55

Поблагодари и отметь как лучшее пж

Отвечает Борисова Арина.

Ответ:

Середня маса це сума всіх чисел поділена на кількість ціх чисел

Пошаговое объяснение:

79+40+81+20=220 це маса усієї моркви

220/4(кількість моркви)=55 середня маса моркви

Відповідь 55г середня маса моркви