Автомобіль за першу годину руху проїхав 117 км, а за дві наступні години - 204 км. Скільки

кілометрів у середньому він проїжджав за одну годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Намятова Соня.

Ответ:107

Пошаговое объяснение:(117+204):3=107

170+204=321(км)-проїхав автомобіль всього

321:3=107