Площа прямокутника дорівнює 20см,а довжина 5 см.Знайди ширину й периметер прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Лиза.

Ответ:

Ширина=4см, периметр =18 см

Пошаговое объяснение:

S= a×b

a=5

S=20

b=S/a; b=20/5; b=4

P=2×(a+b); P=2×(4+5); P=18