Знайдіть значення наведеної функції , якщо значення аргументу х дорівнює 4. у=2х-3


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

f(4) = 8-3=5

f(4) = 5

f'(x)= 2 (это производная)