Першого дня автобус рухався зі швидкістю 76км/год,а другого-84км/год.Яка середня швидкість руху

автобуса?

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Ответ:

 \frac{76 + 84}{2}  =  \frac{160}{2}  = 80