Швидкість теплохода у стоячій воді 31,6 км/год. Скільки часу плив теплохід проти течії річки,

якщо пройшов 96,64 км, а швидкість течії 1,4 км/год? Будь ласка допоможіть Дякую за раніше:'))))

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Даша.

Ответ:

31,6 - 1,4 = 30,2 (км/ч) - скорость против течения

96,64 : 30,2 = 3,2 (ч) - время в пути

Ответ: 3,2 часа (или 3 часа 12 минут)

Пошаговое объяснение: