На які доданки потрібно розкласти число 98, щоб його було зручно поділити на 7 А) 70 і 28 Б) 77 і

21 В) 49 і 49

Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Пошаговое объяснение:

тут всі варіанти можна поділити на 7

70:7=10

28:7=4

77:7=11

21:7=3

49:7=7

Отвечает Фабрицкий Данил.

Ответ:

А) 70 і 28

Пошаговое объяснение: 70÷ 7 + 28÷7 = 10 + 4 = 14