10% цього числа становить 106. Знайти це число


Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.

10% — 106

100% — x

Складемо пряму пропорційність:

\frac{10}{100} =\frac{106}{x} \\\\x=\frac{106\cdot 100}{10} = 106\cdot 10 = 1060

Відповідь: це число 1060.

Отвечает Ермолин Данил.

Ответ:

10%=106

100%-x

10x=106*100=10600

10x=10600

x=1060

проверка

1060-10%=954

1060-954=106

проверка прошла

ответ 1060

Пошаговое объяснение: