Обчисліть значення похідної функції у = cos x − 3x2 + 2, у точці х = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Настя.

Ответ:

y=cosx-3x^2+2\\y'=-sinx-6x\\y'(0)=-sin0-6*0=0

Пошаговое объяснение: