На клумбі росте 300 тюльпанів. З них 20% - жовтих, 50% - рожевих, решта – білі. Скільки білих

тюльпанів на клумбі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ульяна.

Ответ:

1) 300:100*20=60 (тл) жовті

2) 300:100*50=150(тл) рожевих

3) 300-150-60=90(тл) білі

Відповідь:90 білих тюльпанів на клумбі

Пошаговое объяснение:

Отвечает Суворкова Елизавета.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

100-20-50=30

300/100*30=90