Тігін фабрикасына 125 шарғыдан 12 қорап жіп,әрқайсысында 480 шарғыдан 13 қорап жіп және 128

шарғыдан 21 жіп сатып алынған. Барлығы неше шарғы жіп сатып алынды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.

Ответ:125*12=1500

128*13=1664

480*21=10080

1500+1664+10080=13244

Пошаговое объяснение: