З пшениці виходить 75%борошна скільки змолотили пшиниці якщо оьримали5,25т борошна. Скільки вийде

борошна з 2,2т пшениці

Ответы на вопрос

Отвечает Любишева Аня.

Ответ:

m3 = 7т., m4 = 1,65т.

Пошаговое объяснение:

l1 = 75% - борошна якщо змолоти пшеницю

l = 100% - пшениця

m1 = 5,25 т. - борошна

m2 = 2,2т. - пшениці

m3 - ?

m4 - ?

Розв'язання

m3 = \frac{m1*l}{l1} = \frac{5,25*100}{75} = 7 т. - пшениці ми отримаємо з 5,25 т. борошна

m4 = \frac{m2*l1}{l} = \frac{2,2*75}{100} = 1,65 т. - борошна вийде з 2,2 т. пшениці