із пшиниці отримують 4/5 борошна. Скільки пшиниці треба змолоти щоб отримати 0,5т борошна? рішіть

пж задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

500кг÷4/5=500÷4×5=625кг пшеницы