Тік бұрышқа іргелес жатқан қабырғаларының ұзындықтары 6 см, 9 см болатын тікбұрышты үшбұрыштың

ауданын тап. Даю 20 балов. Зделайте пажалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Пригун Владислав.

Ответ:

S=1/2 * a*b

S=(6*9)/2=27 ш. см