Хто ровзяже жаю 95БАЛІВ!!СРОЧНО!!Задача:Перше число у 5 разів більше від другого.Коли від першого

числа відняли 10,а до другого додали 6,то числа стали рівними.Знайди ці числа 2.Задача:Периметр трикутника дорівнює 20см.Знайди сторони трикутника ,якщо відомо,що перша строна утричі менша від другої і на 5см менша від третої.

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанов Артём.

Ответ:5х-10=х+6

5х-х=6+10

4х=16

х= 4

Первое число 20 а второе 4

х+3х+х+5=20

5х=20-5

5х=15

х=3

Первая сторона 3

Вторая 9

Третяя 8

Пошаговое объяснение: