За 8кг цукерок заплатили стільки скілки за 12 кг печива. Знайти вартість 1 кг цукерок і 1 кг

печива, якщо один кг цукерок коштує дорожче одного кг печива на 2,6 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть х будуть 1кг цукерок, тоді у буде 1кг печива, сказано, що 12кг цукерок дорівнює 8кг печива, тобто 12х=8у. Цукерки коштують дорожче на 2,6грн, тобто х-у=2,6. Складаємо систему

{12х=8у

х-у=2,6

Спосіб підстановки

12х=8у

х=2,6+у

12(2,6+у)=8у

31,2+12у=8у

12у-8у=-31,2

4у=-31,2

у=-31,2/4

у=7,8 грн коштує кг. печива

Підставляємо в одному з рівнянь

х-у=2,6

х-7,8=2,6

х=2,6+7,8

х=10,4 грн коштує кг. цукерок

Відповідь 10грн40коп коштує кг цукерок, 7грн80коп коштує кг печива