Автомобіль мав проїхати певну відстань з постійною швидкістю за 8 год.Але він перевищив норму

швидкості на 25 км/год та за 6 год проїхав на 20 км більше

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Фарида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - норма скорости, км/ч.

8x+20=6(x+25)

8x+20=6x+150

8x-6x=150-20

2x=130

x=130/2=65 км/ч

8·65=520 км должен был проехать автомобиль.

520+20=540 км проехал автомобиль.