За течією річки катер проплив 48км за 4години. Скільки часу йому знадобиться на зворотній шлях

,якщо швидкість течії річки 2км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Кисляков Никита.

Ответ:

6 годин

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість катеру-х, тоді швидкість катера за течію- х+2, а проти - х-2. Складемо рівняння:

(Х+2)*4=48

4х+8=48

4х=40

Х=10 км/год- швидкість катера

10-2=8 км/год- швидкість катера проти течії

Шлях туди і назад однаковий,48 км, можемо дізнатися час зворотнього шляху:

48:8=6 год- знадобиться катеру на зворотній шлях