Вимірявши прямокутний коридор з’ясувалося, що одна сторона 12 м, а друга на 3 метри менша. Скільки

необхідно фарби для підлоги, якщо на 1 м2 витрачається 120 грамів.

Ответы на вопрос

Отвечает Каляев Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12-3=9(м) - сторона b

2) 12*9=108(м2)-S пола

3) 108*120=12960(гр) =12,96(кг)