Ширина прямокутника вдвічі більше Його довжини. Обчисліть площу прямокутника якщо ширина 40м.


Ответы на вопрос

Отвечает Филюшин Николай.

Ответ:

1) 40:2=20(м)

S=a×b

S=40×20=800(м²)

Вроде бы правильно