1.Знайти число 0,2 якого дорівнює 790 30%якого дорівнює 15 2.Знайди за допомогою карти відстань

від Києва до Харкова Карта 1:12000000

Ответы на вопрос

Отвечает Кичук Алексей.

1)

0,2-это 20%

790-20%

х- 100%

х=790*100:20=3950-данное число

15-30%

х- 100%

х=15*100:30=50-заданное число

2)

Наприклад, запис масштабу 1:250 000 - означає, що на карті 1 см = 250 000 см на місцевості.

Реальна відстань відстань від Києва до Харкова 408км по прямій лінії (в умові задачі повинно це вказатися) .

Складемо пропорцію (все визначається в см)

1см--------------------Хсм

48см ------------------40 900 000см

Х= 40 800 000/48= 850 000

Отже, масштаб: 1:850 000