Довжина прямокутника на 0,3 см менша від ширини, а його периметр дорівнює 14,6 см. Знайди площу

прямокутника. (Відповідь: 12,9 см2)

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть ширина буде х, тоді у довжина

х-у=1,3

Р=2а+2б, де а і б сторони , тобто довжина та ширина

Р=2х+2у і дорівнює 14,6тобто

2х+2у=14,6

Складаємо систему рівнянь

{х-у=1,3

2х+2у=14,6 поділити на 2

{х-у=1,3

х+у=7,3

Метод додавання

2х=8,6

х=8,6/2

х=4,3 ширина

Підставляємо в одно із рівнянь

х-у=1,3

4,3-у=1,3

-у=1,3-4,3

у=3 довжина

Площа чотирикутника дорівнює довжина помножити на ширину

Площа=3*4,3=12,9