1.Табыңыз: а) 75 санының 40% -ын;b) 50% -ы 54-ке тең санды 70 баллов срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Михаил.

Пошаговое объяснение:

75 - 100%

х - 40%

х=(75×40)/100=30

54 - 100%

х - 50%

х=(54×50)/100=27