1 тапсрыма Есепті теңдеу құру арқылы шығар.Кітапханаға қораптармен 510 оқулық әкелінді. Олар

бірнеше сөреге 30 оқулықтансалынғаннан кейін, қораптарда 360 оқулық қалды. Оқулықтар неше сөрегеқойылды?Көмектесіңіздерші​

Ответы на вопрос

Отвечает Солженицын Владимир.

Ответ:

510-х=360+30

х=510-390

х=120

120=120.

510-120=360+30