Периметр трикутника дорівнює 29 см одна його сторона становить х см друга 11-см.Скласти вираз для

знаходження довжини третьої сторони і обчислити її значення якщо х=6. Помогите дам 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Выражение: 29 - (х + 11)

если х = 6

29 - (6 + 11) = 29 - 17 = 12 см - третья сторона треугольника.

Ответ: 12 см.

Отвечает Халайджи Виталий.

Ответ:

12см.

Пошаговое объяснение:

Формула знаходження периметру трикутника

Р=а+б+с, де а, б, с сторони трикутника.

а=х, якщо х=6см

б=11см

Р=29см

Рішення

с=Р-(а+б)

с=29-(х+11)

с=29-х-11

с=18-х

якщо х=6

с=18-6

с=12 см третя сторона трикутника

Відповідь: 12см третя сторона трикутника