Розв'яжіть рівняння 5 (2Х-1,3)=5Х+2,1 Це вдолині дріб 9 4


Ответы на вопрос

Отвечает Zankovich Marina.

Ответ:

х=1,72

Пошаговое объяснение:

5*(2х-1,3)=5х+2,1

10х-6,5=5х+2,1

10х-5х=2,1+6,5

5х=8,6

х=8,6/5

х=1,72