Катер проплив 18 км за течією зі швидкістю 9 км/год, потім цей шлях проти течії зі швидкістю 3

км/год. Знайти середню швидкість катера за весь час руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Тася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18:9=2(год)-її проплив за течією

18:3=6(год)-її проплив проти течії

2+6=8(год) всього

9+3=12(км/год)-разом

12:8=1.5(км/год) середнє