ПОМОГИТЕ ПЖ З'ясуй, чи є коренем рівняння 2x+5=17 число 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.

Ответ:

2х=17-5

2х=12

х=12/2

х=6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Хумаев Алик.

2х+5=17

2х=17-5

2х=12

х=12:2

х=6

Відповідь : число 9 не є коренем цього рівняння