з цифр «1; 2; 3; 4; 5» складають числа, в яких не менше 4-х різних цифр. Скільки таких чисел можна

скласти?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ: різних цифр 9

Пошаговое объяснение:1+1=2; 1+2=3;1+3=4;1+4=5;1+5=6;2+5=7;3+5=8;4+5=9;5+5=10

Як що не понятно можу розписать