Катер пропливае 6 км проти течії річки 15 км за течією за той самий час, за икий пліт пропливає 4

км пею річкою. Зна- йдіть швидкість тчін pічки, якщо власна пвидкість катера- дорівнюе 20 км год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаева Севда.

Ответ:4

Пошаговое объяснение:

6/(20-x)+15/(20+x)=4/x

120x+6x²+300x-15x²=1600-4x²

-5x²+420x-1600=0

x²-84+320=0

x1x2=320

x1x2=84

x1=4

x2=80 - вряд ли подходит